Florence Nightingale Hastanelerinde Uygulamalı Eğitim ve Staj Olanakları
Şehir Merkezinde Kolay Ulaşılabilir Kampüsler
Tanıtım günlerinde öğretim üyelerimize canlı olarak ulaşın
DEMİROĞLU BİLİM ÜNİVERSİTESİ TANITIM GÜNLERİ (17 TEMMUZ - 6 AĞUSTOS) TANITIM OFİSİ İLETİŞİM BİLGİSİ
Telefonla Bilgi Almak İçin: Çağrı Merkezimiz 0850 532 54 51
DEMİROĞLU BİLİM ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE ÜNİVERSİTE MEMNUNİYET ARAŞTIRMASI 2023 SONUÇLARINA GÖRE İLK 10’A GİRDİ. Tüm Raporu görüntülemek için tıklayın.
;
MÜGE KENDİR
Beslenme ve Diyetetik
2020-2021 Mezunu
Demiroğlu Bilim Üniversitesi’nin sadece sağlık alanında özelleşmiş tek üniversite olması ve Florence Nightingale Hastanelerinde uygulama ve eğitim görme imkanı benim için tercih sebebiydi. Sağlık demek güncel uygulamaları ve yayınları yakından takip etmek, uzun süreli ve sürekli çalışmak ve kaliteli bakım hizmeti sunmak demek. Üniversitemin uygulama hastaneleri ve gelişmiş tedavi üniteleri uygulamalı eğitimlerimiz için çok önemli gözlem ve deneyim olanağı sağladı. Tüm bunlardan dolayı üniversiteme teşekkür ediyorum.
HAZAR BERKAY YAVRU
Tıp Fakültesi
5. Sınıf Öğrencisi
Küçük bir şehirde yaşadığım için İstanbul’a gelip bir üniversiteye yerleşme ve burada 6 yıl yaşama fikri beni ilk başta korkutmuştu. Ancak Demiroğlu Bilim Üniversitesine geldiğimde konumunun şehir merkezinde ve tüm ulaşım araçlarına yakın olduğunu görünce benim ve ailemin için rahatladı. Ayrıca alanında uzman akademik kadrosu bence bu üniversiteyi tercih etmek için en önemli sebeplerden birisi